Çiğköfte Dükkanı Açarken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Çiğköfte Dükkanı Açarken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Çiğköfte Dükkanı Açarken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Çiğ köfte dükkanı açmadan önce dükkanı açmayı planladığınız alanda yaya trafiği, araç trafiği, araç park yeri olup olmadığına. Trendyol yemek, Getir Yemek, Yemek Sepeti, Migros yemek ile çalışacağınız için de haritada 5 km çapında civar semtlere yakınlığınıza dikkat etmelisiniz. 

Çiğköfte dükkanı için alınabilecek KOSGEB desteği, personel desteği varsa şirket kurmadan evvel çiğ köfte bayilik almayı planladığınız çiğ köfte firmasının bu konudaki size yardımlarına ve yönlendirmelerine dikkat etmelisiniz. 

Çiğ köfte bayiliği veren firmalar hakkında araştırma yaparken şube ve bayi sayısı marka bilinirliği ve online yemek satış sitelerinde bulunmanızı kolaylaştıracağı için firmanın kurumsallığına dikkat etmelisiniz. Serince çiğköfte bayi sayısı Ocak 2023 itibari ile 400'dür ve her geçen gün bayi sayısı artmaktadır. Şubelerdeki toplam istihdam sayısı 900 civarıdır. 

Çiğköfteci olmak yolunda ilerlerkendiğer dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi de çiğ köfte bayilik almayı planladığınız firmanın kolay ulaşılabilir olması, siparişlerinizi kolayca iletebileceğiniz bir platformu olması, siprişleri size kolayca ulaştırabilecek bir distiribitör, bayi ve dağıtım ile alakalı geniş bir lojistik ağına sahip olmasıdır. Serince çiğ köfte bayileri serincecigkofte.com üzerinden günün her saatinde siparişlerini bağlı oldukları merkeze iletirler. Siparişleri onaylandıktan sonra gecikmeten dağıtım planına alınırlar ve siparişleri kendilerine ulaştırılır.

Çiğ köfte dükkanını açmayı planladığınızda dikkat edeceğiniz diğer husus ta ilk yatırım maliyetleridir. Şirket açılışı, tezgah, masa sandalye, servis ekipmanları, tabela, broşür, magnet, pos maliyetleri. Ayrıca Trendyol yemek, Getir Yemek, Yemek sepeti, Migros Yemeklere doğru bir planlama ile restoranınızın kayıt yapılması gerekir. Diğer bir yazımızda online restoranlarda satış yaparken dikkat edilmesi gereken hususları ele alacak ve detaylı bir  bilgilendirme yapacağız. Alacağınız destekler de olsa harcama sonrası desteklerden faydalanacağınız için ilk etapta bunu göz önünde bulundurmalısınız. Çalışmayı planladıpınız muhasebeci de girişimciliğinizin geleceği açısından sizler için çok önemlidir. Serince çiğköfte, çiğ köfte bayilik alarak çiğ köfte dükkanı açan girişimcilerine 100 kg çiğ köfte, 1000 Adet magnet, 1000 Adet broşür hediye etmektedir.

Merkez şube ile koordineli olarak sosyal medya hesaplarınızı oluşturmalı ve paylaşımlarda bulunmalısınız. 

Doğru yer, doğru zaman, doğru firmalar ve doğru kişiler... 

Whatsapp Whatsapp