Çiğköfte Bayiliği Nasıl Alınır, Çiğköfte Dükkanı Nasıl Açılır?

Çiğköfte Bayiliği Nasıl Alınır, Çiğköfte Dükkanı Nasıl Açılır?

Serince çiğ köfte bayiliği için bayilik başvuru talebinin web sitesi, mail, telefon veya posta yolu ile iletilmesi gerekir. 

Serince Çiğ Köfte bayilik başvurunuz değerlendirilerek en kısa sürede tarafınıza olumlu ya da olumsuz yönde dönüş yapılır.

Çiğ köfte bayilik başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi halinde Serince Çiğ köfte bayilik koşulları hakkında detaylı bilgilendirme ve şartlar ile ilgili görüşme gerçekleştirilir. Çiğköftecilik yolunda bir adım daha atmış olursunuz. Çiğköfte malzemeleri ile alakalı Serince çiğ köfte tedarik zincirinin işleyişi hakkında bilgi verilir.

Serince çiğ köfte bayilik görüşmelerinin olumlu geçmesi halinde çiğ köfteciliğe adım atmak için çiğköfte mağazası, çiğ köfte dükkanı olarak düşündüğünüz yer var ise öncelikle buraya bakılır. Düşündüğünüz bir yer yoksa yer tespitinin yapılması ile ilgili görüş paylaşımında bulunulur.

Serince çiğ köfte bayiliğiniz için gerekli koşullar sağlandıktan sonra bayilik sözleşmesi hazırlanarak imzalanır.

Çiğköftecilik mesleğini yapacaklar için çiğ köfte dükkanı, mağazası, Serince Çiğ köfte konseptine uygun olarak restore edilip tefrişatı yapılır.

Serince çiğ köfte bayiliği bünyesinde istihdam edilecek personel ve işletmeciler merkezle koordineli olarak bayilik tarafından istihdam edilir. Serince Çiğ köfte markası bünyesinde verilecek hizmetlerle alakalı hizmetiçi eğitimler uygulanır.

Serince çiğ köfte mağaza açılışından önce tabela, afiş, broşür ve diğer tanıtım materyalleri merkezden hazırlanarak bayilik ile paylaşılır.

Çiğ Köfte dükkanı açılışa hazır hale geldiği tarafımızca tespit edildikten sonra çiğ köfte bayi açılışı yapılır.

Çiğ köfte bayilik için isim hakkı bedeli, çiğ köfte franchise bedeli şimdilik almıyoruz. Açılış için 100 kg çiğ köfte hediye ediyoruz.

 

Whatsapp Whatsapp