Suşi çiğköfte nasıl keşfedildi?

Suşi çiğköfte nasıl keşfedildi?

Suşi çiğköfte nasıl keşfedildi?

Bir gün merkez şubemizde çok değerli bir grup müşterimiz vardı. Bu grup Serince çiğköftenin müdavimlerinden idi. Bir gün bu grup yine geldi. İçlerinde uzak doğulu arkadaşlarla geldiler.

Bize dediler ki; Biz çiğköftenizi çok seviyoruz ama arkadaşlarımız hiç çiğköfte yememişler, onlara ne hazırliyabilirsiniz ne önerebilirsiniz? dediler. Tabi uzak doğu deyince uzak doğunun yemeklerinin başında gelen çiğ balık suşi aklımıza geldi.

Tamam dedik, siz buyrun oturun biz size bir şeyler hazırlarız ve bu arkadaş grubuna ortaya bir tane yağlı dürüm, bir tane doritoslu dürüm, bir porsiyon çiğköfte ve bir de suhşi çiğköfte yaptık. Kendimizden bu harika sunumları hazırlarken emindik. Masaya servis edince baktık masada flaşlar patladı.

Daha yenmeden en çok fotoğrafı çekilen suşi çiğköfte oldu. Biz tezgahın arkasında masayı gözlemledik. Yeni tepkileri biz de  merak ettik. Değerli misafirler çiğköftelerini  yedikten sonra bu harika sunumlar için haricen suşi çiğköfteyi çok beğendiklerini söylediler. Başta merkez şubemiz olmak üzere gelen çiğköfte müşterilerimize ilk önerdiğimiz suşi çiğköfte oldu. 

Whatsapp Whatsapp