Serince Çiğ Köfte Ankara Birinci Grup Bayiler Toplantısı Yapıldı

Serince Çiğ Köfte Ankara Birinci Grup Bayiler Toplantısı Yapıldı

Serince Çiğ Köfte, 16 Mart 2023 tarihinde, imalat tesislerindeki toplantı salonunda 'Ramazan Özel' başlıklı Ankara birinci grup bayiler toplantısı gerçekleştirdi.

Serince Çiğ Köfte basın, marka, medya, finans danışmanlarının da konuşmacı olarak katıldığı toplantıya Serince Çiğ Köfte Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Bilgin başkanlık yaptı.

Bilgin'in açılış konuşmasından sonra Serince Çiğ Köfte Genel Koordinatörlüğü görevine başlayan Mehmet Ali Çelik, kendisini bayilere kısaca tanıttı. Çelik'in toplantı ile alakalı bilgilendirmesi, Serince şirketi bünyesinde yapılan yenilikleri, iyileştirmeleri aktarmasının ardından bayilere katkı sağlayacak konular gündeme alınarak bayilere aktarıldı ve karara bağlandı.

Serince Çiğ Köfte Üretim Planlama Müdürü Ömer Yay'ın alınan kararları, gelecek dönem için yapılması planlanan kampanya ve iyileştirmeleri de aktarmasının hemen ardından bayiler ile hatıra fotoğrafı çektirildi. 

Toplantı sonrası açıklama yapan Ramazan Bilgin toplantıda ele alınan konular ile birlikte bayilere sağlanan katkılardan dolayı mutlu olduğunu aktardı.

Whatsapp Whatsapp