Patos cips çiğköfte nasıl  keşfedildi?

Patos cips çiğköfte nasıl keşfedildi?

Patos cips çiğköfte nasıl  keşfedildi?

Bizim çiğköfteyi severek yiyen bir çiftimiz vardı. Bu çift daha nişanlıyken bize gelirlerdi. Tabi gel zaman git zaman  evlendiler çocukları oldu. Bir ara bayağı bir zaman gelmediler. Tabi bayağı ara verince çiğköfte krizi tutmuş, geldiler. Hemen bize çiğköfte ama çocuk ta var hemen yiyip gideceğiz, çünkü o da aç dediler.

Dedik ona da çiğköfte verelim. Annesi dedi ki; yemez bu ordan. Baktım ki çocuğun elinde doritos var. Tamam siz bana bırakın dedim. Çocuğun elindeki doritosu aldım çocuk vermek istemedi gibi durdu. Doritosu elime aldm, çocuk ta beni takip etti. Tezgahın önünde beni izliyor. Bir tane normal dürüm yaptım. İçine de bol doritos koyunca çocuk gülmeye başladı. Dürümü çocuğa verince koşarak masaya götürüp yemeye başladı.

Çocuk doritoslu dürümü bitirince annesi de babası da çok sevindi. Babası, usta şimdi acelemiz yok o güzel serince çayından içelim şimdi dedi. O aile gelince siparişleri belli: anneye 1 porsiyon çiğköfte babaya mega dürüm çocuğa bol doritoslu çiğköfte Serince'de çare tükenmez...

Whatsapp Whatsapp