ÇİĞ KÖFTE ÜRETİCİLERİ DERNEĞİ (ÇİĞDER) YENİ BAŞKANINI SEÇTİ

ÇİĞ KÖFTE ÜRETİCİLERİ DERNEĞİ (ÇİĞDER) YENİ BAŞKANINI SEÇTİ

ÇİĞ KÖFTE ÜRETİCİLERİ DERNEĞİ (ÇİĞDER) YENİ BAŞKANINI SEÇTİ.

İstanbul Sultangazi ilçesinde bulunan dernek merkezinde yüksek katılımla gerçekleşen başkanlık kongresinde derneğin beşinci başkanı Mehmet Demirhan oldu.

Kahta Çiğ Köfte Yönetim Kurulu Başkanı ORHAN Güzelaydın, görevi Mevzubahis Çiğ Köfte Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demirhan’a devretti.

Mehmet Demirhan yaptığı teşekkür konuşmasında; “Bu bir bayrak yarışıdır. Kıymetli Orhan Güzelaydın‘dan almış olduğum dernek başkanlığının ağır bir sorumluluk gerektirdiğinin farkında ve bilincindeyim; bu sorumluluk bilinciyle çiğ köfte sektörüne faydalı çalışmalar yapacağım. Çiğköfte sektörünün ihtiyaç duyduğu meslek odası kurulumu, fiyat politikası, çiğköftenin Türk gıda literatüründe yerini alması çalışmaları, çiğ köfte sektörünün kooperatifi gibi sektörün ihtiyaç duyduğu tüm çalışmalara karşı yönetimimle birlikte projeler üreterek sahada karşılığı olan adımlar atacağımı ifade etmek isterim.” Dedi.

ÇİĞDER başkanlık seçimi kongresine Sultangazi belediye başkanı Av.Abdurrahman Dursun, İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Cemil Keskin, Adıyaman Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Sevinçtekin, Gerger Federasyon Başkanı Av. Ali Acar, Canbegler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş, Ak Parti İlçe Yöneticileri, MHP ilçe başkanı ve yöneticileri, Yeni Refah Partisi ilçe başkanı ve yöneticileri, Avrupa Ekonomi Senatörü İraj Alpour, Sultangazi Malatyalılar Dernek Başkanı Hadi Dursun, Doğu Güneydoğu Sanat ve Kültür Derneği Başkanı A.Fuat Bodur, Serince Çiğ Köfte Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Bilgin, Oses Çiğ Köfte Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ramazan Yaşar, Doping Çiğ Köfte Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaman, Zarif Çiğ Köfte Yönetim Kurulu Başkanı Sami Keskin, Bi Yesen Çiğ Köfte Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yaşar, İrfa Çiğ Köfte Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Aybak, Ezel Çiğ Köfte Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Osmanoğlu, çok sayıda STK başkanları ve temsilcileri katıldı.

Mehmet Demirhan’ın başkan seçildiği kongrede şirketimizi temsilen hazır bulunan ve eski yönetim kurulunda da yer alan Serince Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Bilgin, yeni yönetim kuruluna aynı şekilde seçilmiş ve Çiğ Köfte Üreticileri Derneği (ÇİĞDER) adına sektörel bazda hizmet vermek, sektörün gelişimine katkıda bulunmak için kolları sıvamıştır.

Serince ailesi olarak başkan Mehmet Demirhan, yönetim kurulu üyeleri ve Serince Çiğ Köfte Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Bilgin’e başarılar diler, sektöre hayırlı olmasını temenni ederiz.

 

Whatsapp Whatsapp