SERİNCE GGYD'YE ÜYE OLDU!

SERİNCE GGYD'YE ÜYE OLDU!

SERİNCE GGYD'YE ÜYE OLDU!

19 Mayıs 2003 de kurulan, girişimci ruha sahip iş adamı ile iş kadınlarından, kamu ve özel sektörde faaliyetlerini sürdüren üst düzey yöneticilerden oluşan, 1000'den fazla üyesi ile ekonomiye ortalama yılda 6-7 milyar TL katma değer kazandıran ve toplamda 30 bin civarında istihdam yaratan bir sivil toplum kuruluşu olan Genç Girişim ve Yönetişim Derneğine Serince de katıldı.

Dernek üyeleri arasındaki Sosyal ve Ticari ilişkilerin gelişimi için etkinlikler düzenleyen, üyelerine çeşitli konularda seminerler vererek, yenilikleri takip eden, güncel gelişmeler üzerinde fikir alışverişlerinde bulunan bir dernekçilik düzeni oluşturan, Avrupa Birliği projelerini takip ederek üye ülkelerin sivil toplum kuruluşlarıyla partnerlikler geliştiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde projeler üreterek uygulayan, Cumhuriyet değerlerine ve Demokrasi kültürüne sahip bir dernek olan Genç Girişim ve Yönetişim Derneğine üye olarak katılan Serince Çiğ Köfte şirketine dernek yönetim kurulu başkanı ve yönetim kurulu üyeleri özel teveccüh gösterdiler. 

Bu özel derneğe üyelik dolayısıyla Dernek Başkanı sn. M. Nezih Allıoğlu tarafından Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı sn. Ramazan Bilgin'e bir üyelik plaketi takdim edildi. 

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Genel Başkanı Sn. Nezih Allıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine şirketimize göstermiş oldukları teveccüh ve hediyeleri dolayısıyla teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Whatsapp Whatsapp