SERİNCE'DEN GGYD ÖZEL GECESİ SPONSORLUĞU!

SERİNCE'DEN GGYD ÖZEL GECESİ SPONSORLUĞU!

19 Mayıs 2003'de kurulan, girişimci ruha sahip iş adamı ile iş kadınlarından, kamu ve özel sektörde faaliyetlerini sürdüren üst düzey yöneticilerden oluşan, 1000'den fazla üyesi ile ekonomiye ortalama yılda 6-7 milyar TL katma değer kazandıran ve toplamda 30 bin civarında istihdam yaratan bir sivil toplum kuruluşu olan Genç Girişim ve Yönetişim Derneği'nin bu yılki özel etkinliğine Serince de sponsor oldu.

Katma değer, yatırım ve istihdam ortamları oluşturarak ekonomi alanında ve sosyal açıdan gelişmiş bir Türkiye için faaliyetlerde bulunan GGYD, bugüne kadar çok çeşitli alanlarda ticari, sosyal ve kültürel projeler üreterek etkinlikler gerçekleştirmiştir. GGYD'nin öncelikli hedefi ülke geneline yayılan, daha geniş bir çatı altında bütünleşen güç birliğini oluşturmak ve Türkiye adını isminin önüne koyarak gücü ve dinamizmi ile Türkiye'nin önde gelen derneği olmaktır.

Böylesine önemli bir derneğin üyesi olmanın haklı gururunu yaşayan Serince şirketi, üyeliğinin başlangıç tarihine denk gelen ve dernek üyeleri ile ailelerinin, iş dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı özel etkinliğe sponsor olarak derneğe ve camiaya etkili bir giriş yapmıştır. 

Ankara Sheraton Otelinde gerçekleştirilen bu özel gecenin sponsorlarından olan Serince şirketini bu gecede Serince Yönetim Kurulu Başkanı sn. Ramazan Bilgin temsil etmiş ve geceye katkısı dolayısıyla kendisine bir teşekkür plaketi takdim edilmiştir. Teşekkür plaketini Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Genel Başkanı ve Göral Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı sn. M. Nezih Allıoğlu'ndan alan sn. Ramazan Bilgin, gösterilen teveccühe layık olacağını belirtmiştir.

Genç Girişim ve Yönetişim Derneğine yapacağı çalışmalarda, ülke ekonomisine gösterdiği katkı noktasında Serince Ailesi olarak teşekkür ederiz.

Serince Çiğ Köfte Şirketi, Türkiye'nin sektörel lokomotifi olmaya devam edecektir. Bu gurur bizi tercih eden herkesin..

Whatsapp Whatsapp