SERİNCE ÇİĞ KÖFTE ANKARA/MAMAK-AKDERE BAYİSİ AÇILDI

SERİNCE ÇİĞ KÖFTE ANKARA/MAMAK-AKDERE BAYİSİ AÇILDI

SERİNCE ÇİĞ KÖFTE ANKARA/MAMAK-AKDERE BAYİSİ AÇILDI.

Serince açılışları hız kesmeden devam ediyor. Çiğ Köfte sektörüne yıllardır heyecanla hizmet eden Serince Çiğ Köfte'nin dolu dolu açılışları adeta göz dolduruyor. 

Bu gurur hepimizin.. Hijyen, kalite, lezzet ve konsept! İşte Serince Çiğ Köfte'nin yol haritası.. Müşterilerine yıllardır bu parolayla hizmet eden Serince Şirketi 1 Haziran 2024 Cumartesi günü, Peyami Safa Mahallesi Mehmet Ali Altun Caddesi 81/B Akdere-Mamak/Ankara adresinde yepyeni bir bayisiyle daha Ankara halkını buluşturdu.

Yoğun geçen açılışa Adıyamanlılar Vakfı Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri ile Serince Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Bilgin, Genel Koordinatör Mehmet Ali Çelik, Üretim ve Planlama Müdürü Ömer Yay, Keçiören Bölge Distribütörleri Ahmet Dikici ve Metin Keskin, Gölbaşı Distribütörü Rıdvan Dikici, Mamak Bölge Distribütörleri Mahmut Ülker ve Ramazan Çalıkuşu, Çankaya Distribütörleri Ziya Ayaz ve Hüseyin Coşkun, Yenimahalle Distribütörü Yunus Dikici, Sincan Distribütörü Elif Akın ve Serince Üniversiteler Sorumlusu Erkan Gitmez katıldı. 

Açılış merasiminde Akdere halkına ve müşterilere başta çiğ köfte olmak üzere çeşitli ikramlar yapıldı.

Bayimiz Sn. Mehmet Layık ve Sn. Ömer Faruk Gök'e başarı dileklerimizi sunuyor, bereketli kazançlar diliyoruz.

Whatsapp Whatsapp