ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ NASIL ALINIR?

Öncelikle açmak istediğiniz dükkânın yerini iyi belirlemelisiniz. Bu yer iyi bir lokasyonda olmalı ve işlek bir cadde üzerinde bulunmalıdır. Okullar bölgesi, dershane çevresi, alışveriş pazarı civarı noktalar bu iş için uygun yerler olacaktır.

Yer belirlemesinden sonra çalışmak istediğiniz firmayı iyice araştırmalısınız. Bu firmanın bilinen bir marka olması, sürdürülebilir bir kaliteye sahip olması, en önemlisi ürünlerinin hijyenik ve tabi ki lezzetli olması gerekmektedir. Çiğ köftenin lezzetine mutlaka bakmalısınız. Bir de bu noktada firmanın lojistik kabiliyetini sorgulamalısınız. İyi bir firmanın lezzeti de lojistiği de iyidir; bunu unutmayın.

Seçtiğiniz firmaları teker teker arayıp detaylı bilgi edinin. Görüşmeye karar verdiğiniz firma yetkilisi ile firma merkezinde görüşüp imalathane kısmına mutlaka bakın. Ne satacağınıza, kiminle iş yapacağınıza iyice dikkat edin.

Firmanızı seçtikten sonra firma yetkilisine bulduğunuz dükkânın konumunu, fotoğraflarını paylaşın ve bilgi edinmesini, sizi burada ziyaret etmesini sağlayın. Firma tarafından yapılacak lokasyon araştırmasına iştirak edip, bölge potansiyelini öğrenin. 

Firmanın çalışma şartlarını öğrenin. Çiğ köfte bayilik aşamalarını mutlaka firma yetkilisinden öğrenin. Numune çiğ köfte alın. Unutmayın sektörel bazda geçen her meşhur Adıyaman Çiğ Köftesi, gerçek çiğ köfte olmayabilir. Sattığınız ürünün lezzetinden ve kalitesinden muhakkak emin olun.

İyi bir firma ile çalışırsanız zaten bayilik aşamalarının her anında firma sizi detaylı bir şekilde yönlendireceği gibi, her aşamada sizin yanınızda olacak ve size destek olacaktır. Hatta Serince gibi bir firma ile çalışırsanız bayiliğin ilk aşamasından itibaren firma hep sizin yanınızda olacak, açılış anında ve sonrasında sizi yalnız bırakmayacak ve ikram dağıtımından özel sunumlara kadar size bu işin püf noktalarını öğretecektir. Yani doğru adresi iyi tayin ettikten sonra bu iş, yani çiğ köfte bayilik işi, süreci, çiğ köfte satmak, dükkân açmak hiç de zor değildir. 

Çiğ Köfte işinin en doğru noktası ve adresi olan Serince Çiğ Köfte ailesine şimdiden hoş geldiniz diyor ve şimdiden bereketli kazançlar diliyoruz.

Whatsapp Whatsapp