ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ İÇİN NEDEN SERİNCE ÇİĞ KÖFTE'Yİ TERCİH ETMELİYİM?

ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ İÇİN NEDEN SERİNCE ÇİĞ KÖFTE'Yİ TERCİH ETMELİYİM?

ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ İÇİN NEDEN SERİNCE ÇİĞ KÖFTE'Yİ TERCİH ETMELİYİM?

Aslında bu sorunun yanıtı çok basittir. Yine de bu soruyu madde madde yanıtlamak gerekirse;

*SERİNCE FİRMASINDA ÇİĞ KÖFTE GÜNLÜK ÜRETİLİP AYNI GÜN TEZGÂHLARA KONULMAKTADIR. SİPARİŞLER GÜNLÜK ALINMAKTA  VE BAYİLERDE GÜNLÜK ÇİĞ KÖFTE SATILMAKTADIR. HALİ HAZIRDA YAKLAŞIK 30 İLDE 300 BAYİ İLE GÜNLÜK HİZMET VEREN SERİNCE'NİN LOJİSTİK KABİLİYETİ SEKTÖRÜN ZİRVESİNDE YER ALMAKTADIR.

*Sektörün en lezzetli çiğ köftesi Serince tarafından üretilmektedir. Bu konuda şirket çok iddialıdır. Çünkü herhangi bir malzemeden kaçmadığı gibi en kaliteli hammaddeyi kullanıp, bulyon vs. gibi sağlığa zararlı herhangi bir maddeyi de çiğ köftesine karıştırmamaktadır. Yani halkın sağlığı ile oynamamaktadır. 

*Sektördeki deneyimi yirmi yıla ulaşan Serince firması bu deneyimden yola çıkarak bayilik sürecinin herhangi bir anında bayisini yalnız bırakmadığı gibi onu, kendisinin iş ortağı olarak görüp sonrasında da bayisinin yanında durmakta ve her türlü desteğini bu iş ortağına sunmaktadır.

*Serince açılışlarında açılış ekibi tabiri caizse bayisinin eline sıcak sudan soğuk suya sokmadan gün boyu açılışı organize etmekte ve henüz yeni dükkân açmış bulunan iş ortağının heyecanını yenmesinde yardımcı olmakta ve güzel heyecanına da ortak olmaktadır.

*Serince'de firma bayisini her konuda destekler ve onu yormamak için elinden geleni yapar. Çiğ Köfteden lavaşa, yeşillikten turşuya, içecekten bayi için yapılan Serince baskılı ürünlere kadar, hatta karton bardak ve kürdanına kadar Serince, değerli iş ortağı için araştırma yapıp en iyi ürünleri en iyi fiyatla temin edip onlara ulaştırır. Yani Serince, bayisini yormaz; kalkındırır.

*Bayi lokasyonları için derin ve detaylı araştırma yapılan Serince'de, iş yapacak yerler tespit edilir ve hazırda bekleyen bayiye sunulur. Ayrıca gelen talepler de yine bu minvalde değerlendirilir. Serince'de parola şudur: Açılıp kapanan değil, açılıp kalkınan bir bayi istiyoruz.

*Serince'de birebir fatura sistemi işlemektedir. Bayi, siparişini her gün 18.00 ile 23.59 arasında e-ticaret yöntemiyle Serince Panel üzerinden sisteme girer, ürünleri sepetine ekler ve ödemeyi yaptıktan sonra ürünü sağlıklı bir şekilde kendisine teslim edilir. Serince firması KDV olayında çok dikkatli olduğu gibi, bayilerinin de KDV açığı vermemesi için elinden gelen özeni gösterir. Yani Serince yerli ve milli kalkınma hamlesini önemser ve ülkesine katma değer katar.

*Serince'de bayilik malzemeleri birinci sınıf malzemelerdir ve hepsi sıfır olarak yaptırılır, bayiye teslim edilir. Mümkün olan en kısa sürede bu teslim süreci yürütülür. 

*Serince KOSGEB danışmanı, MUHASEBE danışmanı, SOSYAL MEDYA danışmanı, Yemek Sepeti-Trendyol Yemek-Getiryemek-Migrosyemek paket kurulum danışmanı daha ilk etaptan bayiye yönlendirilir. Her konuda olduğu gibi bu konuda da bayi desteklenir.

*Serince Çiğ Köfte, kendisiyle çalışan bayileri desteklediği gibi bayiler, diğer kişiler kanalıyla gelen ve sonuçlanan yeni bayilikler için de sektörde olmayan bir teşvik sergiler. Bunun için vesile olan bayisine, kişiye hediye olarak bir teşvik pirimi hediyesi takdim eder.

Özetle Serince, bayisini-iş ortağını ve işini önemser; sektörün yıldızı olarak kalmak için sürekli kendisini yeniler ve geliştirir. Sektörü yakından takip ederek gelişmeleri anında kendi bünyesinde değerlendirir ve Daha Ne Yapabilirim? diye kendisini sürekli sorgular. Çünkü bu sorgu onu ileriye taşır.

Whatsapp Whatsapp