BEKLENEN GÜN HER AYIN ON BEŞİ!

BEKLENEN GÜN HER AYIN ON BEŞİ!

Türkiye’de meşhur bir tarih vardır: Ayın on beşi! Belki de her ayın en önemli günü bugün denilse yeridir. Bu tarihte her insanda iyi kötü bir heyecan oluşur. Bu tarih herkesten önce memurlar açısından önem arz eder. Haliyle memur aileleri için yine aynı derecede önemlidir. O gün için evlerde özel yemekler, tatlılar yapılır. Tabi ki bu evlerin baş köşesine bir mükemmel lezzet oturur. Bu lezzetin ne olduğuna geçmeden önce ayın on beşine biraz daha değinelim.

Memurlar için maaş gününün ayın on beşi olarak belirlenmesi ilk defa 15 Ekim 1987 tarihinde olmuştur. Bu tarihten itibaren sadece memurlar için değil memur aileleri, esnaflar, pazarcılar için dahi ayın on beşi artık beklenen bir gün haline gelmiştir.

İlk paragrafta ayın on beşinde evlerin baş köşesine oturan bir lezzetten bahsetmiştik. Bu lezzetin ne olduğu herkesin malumu olsa gerektir. Evet, bildiniz kadim lezzet çiğ köfteden bahsediyoruz! Bu lezzetin hemen her gün sofranıza misafir olduğunu zaten biliyoruz. Fakat ayın on beşinde misafirlerinize, akrabalarınıza bolca sunmuş olduğunuzu, baş köşeye oturttuğunuzu da yine biliyoruz. Çünkü bugün sadece memurlar için değil çiğ köfte için de özel ve önemli bir gündür.

Her çiğ köfte mi yoksa Serince Çiğ Köfte mi? Bunun cevabı aşikâr olsa gerektir. Evet, bunu da bildiniz! Yıllardır tercih ettiğiniz Serince Çiğ Köfte, sizler için yıllardır bir kampanya yapıyor.

Herkes bolca yesin diye! Evet, parolamız tam da budur. Az biraz değil, bolca yemeniz için meşhur tarihimiz olan ayın on beşinde Serince Çiğ Köfte bayilerinden porsiyon olarak 250 gramdan başlamak üzere aldığınız çiğ köfte miktarının yüzde elli fazlası kadarı sizlere ücretsiz, bedava olarak takdim ediliyor.

Türkiye’de bu sistemi yıllardır özenle yürüten, kendi kârından fedakârlık ederek müşteri memnuniyetini ön planda tutan Serince Çiğ Köfte firmasını tercih eden siz değerli müşterilerimize bir kez daha teşekkür ediyor ve bu ayın on beşinde de afiyetler diliyoruz.

                           

 

          

Whatsapp Whatsapp