ANKARA'DA E- TİCARET, E- İHRACAT KONFERANSI YAPILDI

ANKARA'DA E- TİCARET, E- İHRACAT KONFERANSI YAPILDI

Ankara'da 22 Mart 2023 tarihinde ATO konferans salonunda E-TİCARET, E-İHRACAT konferansı yapıldı.

Konferansa yurt içinden, çeşitli illerden ticaret ve iş insanları katıldı. Bu önemli konferansın açılış konuşmasını ATO Başkanı Gürsel Baran yaptı ve E-TİCARET ile E-İHRACAT'ın önemini vurguladıktan sonra sahneyi T.C Ticaret Bakanlığı E-TİCARET Dairesi Başkanı Mehmet Kayış'a bıraktı. Mehmet Kayış ise ülkemizin bu konuda geldiği noktanın çok önemli bir yer teşkil ettiğini, bu yüzyılda artık yüzyüze ticaret şeklinin değiştiğini, online ortamın bu işte büyük pay edindiğini ve ülkemizin de diğer ülkeler gibi buna ayak uydurduğunu söyledi. 

Bir gün süren konferansta çeşitli sunumlar yapıldıktan sonra katılımcılara teşekkür konuşmasını yine ATO Başkanı Gürsel Baran yaptı. Ülkemizin çeşitli yerlerinden katılım sağlanan bu önemli konferansın katılımcıları arasında Serince Çiğ Köfte Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Bilgin de vardı. 

Bilgin, bu tarz etkinliklerin ülkemiz açısından önemli olduğunu ve değişen dünyaya ayak uydurmanın her sektör gibi kendi sektörümüz açısından da elzem olduğunu belirtti. Kendisine bu katkısından ötürü teşekkür ederiz.

Whatsapp Whatsapp